صفحه اصلی نمونه کارها میزبانی وب ثبت دامین

 سفارش و حرید آنلاین 

تماس با ما

     
  طراحی وب سایت
  هاستینگ  ( ویندوز - لینوکس )
  نماینگی هاستینگ
  سئولات قبل از خرید
   

 

 

 

 
 


برای سفارش  اینجا کیلیک کنید    ,     نمونه کارها را در اینجا ببینیدتیم طراحی سایت و برنامه نویسی دلفین، متشکل از کارشناسان نرم افزار و طراحان وب و با بهره گیری از گرافیست های مجرب، آماده انجام پروژه های طراحی و برنامه نویسی وب سایت سازمانها، شرکتها و اشخاص حقوقی و حقیقی می باشد.

کلیه برنامه های وب سایت و برنامه های کاربردی تحت وب که توسط ما ارائه میشود، با زبان قدرتمند پی اچ پی php و بانکهای اطلاعاتی mysql نوشته میشوند که بر روی سرورهای ویندوز و لینوکس قابل پیاده سازی میباشند. سرعت بالا در هنگام اجرا و امنیت , قیمتی بسیار  مناسب و متنوع از دیگر قابلیتهای فناوری اطلاعات دلفین میباشد .

تیم طراحی سایت دلفین  با ارائه خدماتی همچون طراحی وب سایت بصورت استاتیک و یا پویا، برنامه نویسی سیستم های مدیریت محتوای وب سایت، ارائه راهکارها و برنامه های تجارت الکترونیک و ایجاد ابزارهای تحت وب، آماده انجام سفارشات طراحی سایت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط و چگونگی دریافت خدمات طراحی سایت ، لطفا با شماره تلفن 021 66308320 و یا فرم مربوط به طراحی وب سایت را تکمیل نمایید.

برای اطلاع از مفاهیم پایه و سوالات مرتبط با خدمات  طراحی وب سایت , لطفا موارد ذکر شده زیر را مطالعه فرمایید.

یکی از مهمترین عوامل  در جذب بیننده و افزایش کاربران سایت نحوه طراحی آن است.هرچه در این زمینه دقت و ذوق بیشتری صورت پذیرد و سایت مورد نظر ماهرانه  و جذاب تر طراحی شود، نتیجه بهتری خواهد داشت.استفاده از تصاویر زیبا و درخور سایت، ترکیب رنگ متناسب ، استفاده از انیمیشن و کلیپ ها و در عین حال کم حجم بودن سایت و لود سریع آن همگی از عواملی هستند که باعث می شود سایت شما به عنوان یک سایت نمونه و متمایز شناخته شود.همچنین چنانچه سایت شما این قابلیت را داشته باشد تا بتوانید به راحتی هر از چند مدت، اشکال، رنگ ها و ... سایت را تغییر دهید و سایت خود را متنوع تر سازید، باعث جذابیت بیشتر سایت شما خواهد شد.با توجه به نکات فوق تیم طراحی دلفین  آماده است تا در  زمینه طراحی ، برنامه نویسی و آماده سازی سایت های پیشرفته و داینامیک ، ایجاد بانک های اطلاعاتی مرتبط و تهیه و طراحی امکانات سایت منطبق با طرح و سفارش شما ، خدمات لازم را به ارائه نماید.

از آنجا که هزینه طراحی  بسته به مقدار زمان و کاری است که صرف طراحی می شود ،نمی توان نرخ دقیقی برای برای طراحی سایت بیان نمود. معمولاً هزینه طراحی بعد از ارسال سفارش و با توجه به امکانات درخواست شده محاسبه می گردیده و به کاربر اعلام می شود. این هزینه ممکن است با توجه به طرح مورد نظر کاربر بین 50000 تومان تا 1000000 تومان و بیشتر متغیر باشد.

مشخصه هایی که معمولاً هزینه طراحی سایت را افزایش می دهند عبارت اند از:

 

1- نیاز به برنامه نویسی جهت بخش یا قسمتی از سایت.

2- استفاده از بانک های اطلاعاتی

3- چند زبانه کردن سایت

4- افزایش امنیت و بالا بردن سطح اطمینان سایت

5- طراحی لگو و کلیپ ها

 

با توجه به توضیحات ارائه شده چنانچه شما علاقه مند هستید که سایت شما توسط طراحان ما تهیه و طراحی شود می توانید  با ذکر موارد زیر با ما تماس حاصل نمایید و چون معمولاً هزینه طراحی فقط یک بار پرداخت می شود چنانچه با پرداخت هزینه بیشتر صاحب سایتی امن ، زیبا و جذاب شوید ارزش بیشتری خواهد داشت.

 

1- مشخص کردن دقیق امکاناتی که می خواهید در سایتتان ارائه شود

2- ذکر رنگ هایی که باید در سایت شما به کارگیری شود

3- چنانچه نیاز به لگو ، بنر و ... هم دارید این مورد را قید بفرمایید

4- چنانچه برای شما مقدور است سعی کنید نمای کلی سایت را رسم کرده و هر قسمت را به تفکیک مشحص نمایید و طرح کلی را ارسال نمایید.

 

پس از ارسال موارد فوق هزینه تخمین زده و به شما اعلام می گردد، بدیهی است پس از اعلام هزینه طراحی هرگونه تغییر در موارد ارسال شده باعث تغییر در هزینه طراحی خواهد شد.


 

Copyright 2003 © 2010 . Dolphin.ir / All Rights Reserved